slupek linnia srodkowa
nagloweklinnia
 Iris Polonia Sp z o.o. jest częścią hiszpańskiego koncernu Industrias Quimicas IRIS - kluczowego producenta farb i lakierów wykorzystywanych w przemyśle drzewnym. zdjecieGłówna siedziba firmy jak również fabryka znajduje się w Walencji.
 Industrias Quimicas IRIS od 1975-go roku specjalizuje się w produkcji nowoczesnych systemów powlekania drewna i materiałów drewnopochodnych. Na koniec 2005-go roku, po ponad 30-tu latach rozwoju, fabryka zajmuje powierzchnię ponad 25.000,00 metrów kwadratowych. Codziennie z linii produkcyjnych trafia do rąk wymagających klientów około 100.000 litrów farb i lakierów.

zdjecie Firma IRIS dysponuje najnowszymi technologiami począwszy od tradycyjnych lakierów PU poprzez systemy lakierów elektrostatycznych, a skończywszy na lakierach wodnych utwardzanych w promieniach UV. Tak zróżnicowany asortyment pozwolił dotrzeć do klientów na terenie Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Azji oraz Europy. Powstanie IRIS Polonia Sp. z o.o. jest naturalną drogą ekspansji koncernu na rynki Europy Centralnej i Wschodniej.

zdjecie IRIS Polonia Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w maju 2006-go roku. Niemniej, produkty firmy IRIS dostępne są na rynku polskim od blisko dziesięciu lat. Przez ten czas w oczach polskich konsumentów znalazły uznanie, a ich producent zaistniał jako solidny partner, spełniający najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Ponadto utworzenie punktu fabrycznego IRIS Polonia Sp. z o.o. umożliwia nam właściwą kulturę techniczną obsługi klienta, zminimalizowanie kosztów dystrybucji oraz szybkie reagowanie na potrzeby klienta.
Mam nadzieję, że odwiedzając naszą witrynę uzyskają Państwo szerszą informację o naszej ofercie.

 Ze swojej strony zachęcam do odwiedzenia działu "produkty" oraz zalogowania się jako "rejestrowany użytkownik". Pozwoli to na szybszy dostęp do szczegółowych zagadnień technicznych, umożliwi składanie zamówień "on-line", jak również uprości kontakt z naszymi doradcami technicznymi.

Dziękując za poświęcony czas pozostaję do Państwa dyspozycji...
Wojciech Jan Czerniawski
v-ce prezes IRIS Polonia Sp. z o.o.
podpis